Hastalar için En İyi Hastane Yatakları

Hastalar için En İyi Hastane Yatakları

Hastalar, belirli bir süre için hasta yatağına sınırlı bir ünite olduğunda, potansiyel olarak rahat olmaları için açıkça yaratılmaları gerekir. Bununla birlikte, tıp uzmanlarının, sahip oldukları özeni göstermelerine izin vermelerini basit bir şekilde ortaya çıkaran son derece yatakta olmaları bir bütün olarak gereklidir. Piyasada tıp uzmanları ve bu temel parçaları her birine veren bakıcılar için birkaç hasta yatağı ve aksesuarı bulunmaktadır.

Medline Evde Bakım tam elektrikli yatak, hasta için rahat olması, her hasta ve bakıcı için manevra yapması ve güvenli olması için mükemmel bir yataktır. Bu tamamen elektrikli yatak, kullanımı tamamen güvenli kılan bir kahve voltaj sistemine sahip sessiz bir motor kullanıyor.Hasta yatağı gelişimi, hastaya veya bakıcıya sıkışma veya alternatif yaralanma riskini azaltmak için tasarlanmıştır.

Psikiyatrik ya da Alzheimer hastaları için, yüksek bir baş kısmı eğimli bir kahve yatağına yerleşmek genellikle en güvenli yoldur. Yatak, tabana tipik bir yataktan daha düşük olduğundan, aynı sınırlamalara ihtiyaç duymaz, bakıcı için daha kolay hale getirir. Pedi yerinde tutan destekler de keskin kenarlardan tamamen kurtulur, bu nedenle hastanın kendini yatakta yaralama riski çok azdır.

Güvenlik rayları alan birimi, alan ünitesinde meydana gelebilecek kazaları önleme yardımının bir sonucu olarak herhangi bir tek kişilik yatakta hayati bir özelliktir. Telescoping tam uzunluktaki yatak rayları, istenildiği gibi basitçe bir yatağın içine konması veya piyasaya sürülmesi sonucunda her türlü yatağı oluşturur. Bağlandıktan sonra, hastanın rahatı ve aynı zamanda bakıcının rahatlığı için basitçe yukarı ve aşağı değişir.

Bir hasta tek kişilik bir yatakla sınırlandırıldığında, özgür olmadıklarını hissetmeden kendilerini güvende hissetmeleri gerekir. Bunu gerçekleştirmenin bir tekniği, tüm bahar tarzı hastane hasta yatağı uyumlu olan alan birimi olan evrensel yarı uzunluktaki yatak raylarının kullanılması olabilir. Hasta yükseltilmiş haldeyken, yatak yükseltildiğinde gerekli korumayı sağlamaları iyidir.

Hastane yataklarıyla sınırlı olmak veya hasta birimini alanların bakımını yapmak kesinlikle rahatsız edicidir, ancak doğru yatak bu stresi azaltacaktır. Hastanın rahat etmesini sağlayacak tek bir yatağa yerleşmek gerekirken, bakıcının gerekli görevlerini yerine getirmesini sağlamak için elverişlidir. Doğru tek kişilik yatağı bulmak, kurtarma yöntemini ilgilenen herkes için daha kolay hale getirebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *